Panic Room/Úkryt

12. března 2009 v 19:49 | Kitty
Originální název: Panic Room
Rok výroby: 2002
Režie: David Fincher
Hrají: Jodie Foster, Jared Leto, Kristen Stewart, Mel Rodriguez, Forets Withaker, ...
Žánr: Kriminální, Mystery, Thriller
------------------------------------------------------
Meg Altmanová s dcerkou Sarah se po rozvodu nastěhuje do exkluzivního bytu v klidné newyorské čtvrti. Objeví v něm i tajnou místnost vybavenou pro přežití, kterou nechal zbudovat předchozí majitel. Jenže právě tento nedobytný úkryt se stane cílem trojice gangsterů, kteří sem v noci vniknou přes střechu. Předpokládali totiž, že byt je prázdný. Meg s dcerkou se sice podaří v úkrytu zabarikádovat, ale nemají zdaleka vyhráno. Muži se totiž nezastaví před ničím, protože obsah zakódovaného sejfu v úkrytu je pro ně příliš cenný. Sarah je diabetička, stane se rukojmím zločinců a matce nezbývá než bojovat o dceřin život všemi zbraněmi. (oficiální text distributora)


TRAILER

FOTOGRAFIE

ZAJÍMAVOSTI
• Pro roli Meg Altman byla původně vybrána Nicole Kidman a její dceru Sarah měla hrát Hayden Panettiere. Než se začalo točit, roli Sarah dostala Kristen Stewart. Pouhých osm dní před začátkem natáčení si Nicole Kidman poranila koleno, které utrpěla při natáčení Moulin Rouge (2001). Role byla nabídnuta Jodie Foster. Měla na přípravu role pouze týden.
• Kristen Stewart během natáčení velmi vyrostla. Na počátku byla menší než Jodie Foster a na jeho konci byla již větší.

 


Komentáře

1 Fleur Fleur | Web | 12. března 2009 v 23:18 | Reagovat

Máš to tu skvělý ... sleduju to tady už delší dobu a říkam ti, že je děsná škoda, že ti sem necodí víc lidí ... rozhodně si zasloužíš víc =)

btw tenhle článek nemáš zařazenej do žádný rubriky ... to je schválně ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.